Q-030420005001M
Description
BNC-SJ/SMP-RP G316 1M
DataSheet
Q-030420005001M PDF
Part Status:Active
Style:BNC to SMP
1st Connector:BNC Jack
2nd Connector:SMP Plug, Right Angle
1st Contact Gender:Female
2nd Contact Gender:Male
Length:39.4" (1.0m) 3.3'
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:4 GHz