
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Style: | HD-BNC to HD-BNC |
| 1st Connector: | HD-BNC Plug |
| 2nd Connector: | HD-BNC Plug |
| 1st Contact Gender: | Male |
| 2nd Contact Gender: | Male |
| Length: | 18.00" (457.20mm) |
| Cable Type: | Belden 1694A |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 75 Ohms |
| Frequency - Max: | 3 GHz |
| Color: | - |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 095-850-160-018 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BNC-SJB/SMA-SJ G174 48I
BNC-SP/SMB-SJ G174 84I
N-SP/MCX-SP G178 0.5M
CONN SPRING PISTON 63POS SMD
HD-BNC STRAIGHT PLUG TO HD-BNC S
IC PWR DRVR BIPOLAR 5PENTAWATTHV
M55342H 50PPM 2010 121 1% R TS