
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Style: | SSMT to SSMT |
| 1st Connector: | SSMT Jack, Right Angle |
| 2nd Connector: | SSMT Jack, Right Angle |
| 1st Contact Gender: | Female |
| 2nd Contact Gender: | Female |
| Length: | 1.969" (50.00mm) |
| Cable Type: | - |
| Cable Impedance: | - |
| Connector Impedance: | - |
| Overall Impedance: | 50 Ohms |
| Frequency - Max: | 6 GHz |
| Color: | Black |
| Features: | Shielded |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 1064522-1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CBL ASSY 1' TEFLEX UHFF BNCM
SMA STR BKHD JK TO SMA STR PL LM
CBL ASSY PIGTAIL 75' UHFM UHFM
RES 8.87 OHM 0.5% 1/10W 0603
WIRE MARKER SLIP-ON 11.3MMX4MM
CBL ASSY SSMT JACK-JACK 1.969"
SI TVAR NON HERMETIC EPSM SMT