CASNM1200LNM
Manufacturer
Laird - Antennas
VIGOR # :
Description
CABLE ASSY 1200" N MALE-N MALE
Catalog
Coaxial Cables (RF)
DataSheet
CASNM1200LNM PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Style:N-Type to N-Type
1st Connector:N-Type Plug
2nd Connector:N-Type Plug
1st Contact Gender:Male
2nd Contact Gender:Male
Length:1200.0" (30.5m) 100.0'
Cable Type:-
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:-
Frequency - Max:2.5 GHz