U.FL-LPHF6-066N1-A-200
Description
CBL ASSY U.FL-CBL PLG-CBL 7.874"
DataSheet
U.FL-LPHF6-066N1-A-200 PDF
Type Description
Series:U.FL
Package:Bag
2nd Contact Gender:-
Length:7.874" (200.00mm)
Cable Type:1.32mm OD Coaxial Cable
Cable Impedance:-
Connector Impedance:-
Overall Impedance:50 Ohms
Frequency - Max:6 GHz
Color:Gray
Features:-
Operating Temperature:-40°C ~ 90°C