14B26-SZLB-050-0LC
Description
CABLE ASSY MDR 26POS M-M 0.5M
DataSheet
14B26-SZLB-050-0LC PDF
Type Description
Series:Mini D Ribbon (MDR), CameraLink®
Package:Bulk
Part Status:Active
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male
Length:1.64' (500.00mm)