TX20A-26P-18INCH-CABLE
Manufacturer
JAE Electronics
VIGOR # :
Description
CONN RCPT 1.27MM 26POS R/A
Catalog
D-Shaped, Centronics Cables
DataSheet
TX20A-26P-18INCH-CABLE PDF
Type Description
Series:TX20A
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Configuration:-
Length:1.50' (457.20mm)