DX30M-26PP-300CV(A)
DataSheet
DX30M-26PP-300CV(A) PDF
Type Description
Series:DXM
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Configuration:Centronics 26 pos Male to Male
Length:9.84' (3.00m)
Cable Type:Round, Gray
Shielding:Unshielded
Style:Bidirectional
Quantity Unit Price Ext. Price
1MA26-4560-0SC-A00
1MA26-4560-0SC-A00
MDR CAMERA CABLE 10M
HAR-MIK BELL 36M-IDC 0.75-0.90 B
TX20A-26P-12INCH-CABLE
TX20A-26P-12INCH-CABLE
CONN RCPT 1.27MM 26POS R/A