DCCM21S6E5-36.0BN
Description
MICRO-D SKT 21POS WIRE LEAD 36"
DataSheet
DCCM21S6E5-36.0BN PDF
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:21
Length:3.00' (914.40mm)