NDD-25S0PY18T
Manufacturer
VEAM
VIGOR # :
Description
NANO FMALE 25POS 18" YEL
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
NDD-25S0PY18T PDF
Type Description
Series:NDD
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:25
Length:1.50' (457.20mm)