DCCM51S6E5-36.0BN
Description
MICRO-D SKT 51POS WIRE LEAD 36"
DataSheet
DCCM51S6E5-36.0BN PDF
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:51
Length:3.00' (914.40mm)