MMDS-009-N00-WD6Q18.0-1
Manufacturer
Omnetics
VIGOR # :
Description
MICRO-D 9 F 18" RBW
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MMDS-009-N00-WD6Q18.0-1 PDF
Type Description
Series:MMDS
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:9
Length:1.50' (457.20mm)