NDD-37S0PY18T
Description
NANO FMALE 37POS 18" YEL
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
NDD-37S0PY18T PDF
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Nano-D
Number of Positions:37
Length:1.50' (457.20mm)