DCCM21S6E5-18.0BN
Description
MICRO-D SKT 21POS WIRE LEAD 18"
DataSheet
DCCM21S6E5-18.0BN PDF
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:21
Length:1.50' (457.20mm)