DCDC25P6K5-36.0ANLG
Manufacturer
Vitelec / Cinch Connectivity Solutions
VIGOR # :
Description
MICRO-D CBLE 25POS PLUG-WIRE 36"
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
DCDC25P6K5-36.0ANLG PDF
Type Description
Series:Dura-Con™
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:25
Length:3.00' (914.40mm)