DCCM9P6E5-36.0BN
Description
MICRO-D PLUG 9POS WIRE LEAD 36"
DataSheet
DCCM9P6E5-36.0BN PDF
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:9
Length:3.00' (914.40mm)