DCCM21P6E5-36.0B
Description
MICRO-D PLUG 21POS WIRE LEAD 36"
DataSheet
DCCM21P6E5-36.0B PDF
Part Status:Active
1st Connector:Plug, Male Pins
Number of Positions:21
Length:3.00' (914.40mm)