DCCM51S6E5-18.0BN
Description
MICRO-D SKT 51POS WIRE LEAD 18"
DataSheet
DCCM51S6E5-18.0BN PDF
Part Status:Active
1st Connector:Receptacle, Female Sockets
2nd Connector:Individual Wire Leads
Type:D-Type, Micro-D
Number of Positions:51
Length:1.50' (457.20mm)