MDM-51SHC26B
Description
MICRO 51C S 8" WHT
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MDM-51SHC26B PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Type:-
Number of Positions:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Usage:-
Contact Finish:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MDV1-15SH003
MDV1-15SH003
MICRO
MDM-51SH029K
MDM-51SH029K
MICRO 51 F 10" YEL JACKS