MDM-21SH013P-A174
Description
MICRO 21C S 48" YEL JACKP NI
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MDM-21SH013P-A174 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Type:-
Number of Positions:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Usage:-
Contact Finish:-
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MDM-31SH003A
MDM-31SH003A
MICRO
DCCM21S6E5-36.0B
DCCM21S6E5-36.0B
MICRO-D SKT 21POS WIRE LEAD 36"