MICRO 25C P 6" YEL FLOAT
MICRO
CABLE ASSY D TO WIRE 9P 304.8MM
CRYSTAL 25MHZ 18PF SMT
PLC-OPT- 24DC/230AC/2.4/ACT
10" WIDE, ESD TAPE, CLEAR