MDM-100SH008B-A174
Description
MICRO 100C S 12" WHT NI
Catalog
D-Sub Cables
DataSheet
MDM-100SH008B-A174 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Type:-
Number of Positions:-
Length:-
Shielding:-
Color:-
Usage:-
Contact Finish:-
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
A7NOK-1506M
A7NOK-1506M
DSUB CABL-AMN15K/ AE15M / AFN15K
MDM-100SH006F
MDM-100SH006F
MICRO 100 F 36" RBW FLOAT