N846D-01M-16CMG
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
400G MULTIMODE 50/125 OM4 PLENUM
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
N846D-01M-16CMG PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:MTP
2nd Connector:MTP
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:50/125
Length - Overall:3.3' (1.0m)
Type:Multimode, OM4
Ratings:OFNP
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
F62ELLNLNSNM007
F62ELLNLNSNM007
2-FIBER OM1 1.6MM JACKET PATCH C
C/A,F/O,2F I/O MM50 OM3,SCLC DPX
FWUYL7575LAM066
FWUYL7575LAM066
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH
10005639-12128LF
10005639-12128LF
CONN SKT DIMM 240POS PCB
N846D-01M-16CMG
N846D-01M-16CMG
CABLE FFC 34POS 1.00MM 5"