N390-05M-12-AP
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
FIBER OPTIC CBL MTP-MTP SINGL 5M
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
N390-05M-12-AP PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:MTP
2nd Connector:MTP
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:Plenum, Pull Tab
Fiber Type:8.3/125
Length - Overall:16.4' (5.0m)
Type:Singlemode
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FWTYL7575KAM032
FWTYL7575KAM032
OM5 SIG CORE 12F TRUNK LSZH
FXURPENENYNF010
FXURPENENYNF010
OM3 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN
FXURPENENYNF082
FXURPENENYNF082
1812J2K50561JCT
1812J2K50561JCT
CAP CER 560PF 2.5KV C0G/NP0 1812
MA0805XR154M160
MA0805XR154M160
CAP CER 0.15UF 16V X7R 0805