PAT-20-DD-B-30-S-9
Description
SCA-SCA SM 3MM YELLOW SIMPLX 20M
DataSheet
PAT-20-DD-B-30-S-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:SC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.12" (3.0mm)