FX2ELLNLNSNM015
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
2-FIBER OM3 1.6MM JACKET PATCH C
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FX2ELLNLNSNM015 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
N302-50M
N302-50M
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 50M
FZTRL7N7NANM038
FZTRL7N7NANM038
12-FIBER OM4 INTERCONNECT LSZH P
CABLE FIBER OPTIC
IN-S124ARUY
IN-S124ARUY
LED YELLOW CLEAR 1204 SMD
S2D-M3/52T
S2D-M3/52T
DIODE GPP 1.5A 200V DO-214AA
GWX-S9-88-50
GWX-S9-88-50
8P8C SHIELD MOD JACK WITH TOP/SI
FX2ELLNLNSNM015
FX2ELLNLNSNM015