914S-2-5-02500-PL
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
PLENUM CABLE FIBER OPTIC LC / FC
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
914S-2-5-02500-PL PDF
Type Description
Series:*
Package:Bag
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FWUYL7575KAM091
FWUYL7575KAM091
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH
F62ELLNLNSNM022
F62ELLNLNSNM022
2-FIBER OM1 1.6MM JACKET PATCH C
CABLE FIBER OPTIC
1210Y5000221KAT
1210Y5000221KAT
CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 1210