PAT-30-DD-B-20-D-9
Description
SCA-SCA SM 2MM YELLOW DUPLEX 30M
DataSheet
PAT-30-DD-B-20-D-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:SC/APC
2nd Connector:SC/APC
Cable Diameter:0.08" (2.0mm)