FWUYL7575KAM024
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FWUYL7575KAM024 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
914S-2-5-00200
914S-2-5-00200
FIBER OPTIC CBL LC-FC DUPLEX 2M
FIBER OPTIC CBL MTP-VERSA 500MM
913M-2-1-01500-PL
913M-2-1-01500-PL
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 15M
FWUYL7575KAM024
FWUYL7575KAM024
OM5 SIG CORE 24F TRUNK LSZH
24LC08BT-E/SN
24LC08BT-E/SN
IC EEPROM 8KBIT I2C 400KHZ 8SOIC
FERRITE CORE 31OHM SOLID 0.86MM