PAT-10-DC-B-30-S-9
Description
SCA-SCU SM 3MM YELLOW SIMPLX 10M
DataSheet
PAT-10-DC-B-30-S-9 PDF
Part Status:Active
1st Connector:SC/APC
2nd Connector:SC/UPC
Cable Diameter:0.12" (3.0mm)