FX2ELLNLNONM016
Manufacturer
Panduit Corporation
VIGOR # :
Description
OM3 2-FIBER 1.6MM JACKET LSZH PA
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
FX2ELLNLNONM016 PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FZURPENJ4YNF041
FZURPENJ4YNF041
OM4 24-FIBER, INTERCONNECT, PLEN
F9UYLF5F5AAM015
F9UYLF5F5AAM015
24-FIBER OS2 HD FLEX INDOOR SMAL
F9WYL5E5EAAM032
F9WYL5E5EAAM032
OS2 SMALL DIA INDOOR TRUNK
2225J1000683MXR
2225J1000683MXR
CAP CER 0.068UF 100V X7R 2225
CB1.37-IPX4LLK-SARFGT-10IN
CB1.37-IPX4LLK-SARFGT-10IN
I-PEX(MHF4)LOCK TO RP-SMA FEMALE
MMF207FRE2R55
MMF207FRE2R55
RES SMD 1% 0.6W MELF
FX2ELLNLNONM016
FX2ELLNLNONM016