MF10SWP13-NC-100M
Manufacturer
Hirose
VIGOR # :
Description
CONNECTOR
Catalog
Fiber Optic Cables
DataSheet
MF10SWP13-NC-100M PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
1st Connector:-
2nd Connector:-
Cable Diameter:-
Cable Type:-
Features:-
Fiber Type:-
Length - Overall:-
Type:-
Ratings:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FZUYPE5E5XAF094
FZUYPE5E5XAF094
24-FIBER OM4 HD FLEX INDOOR SMAL
FXTYP5E5EXAF072
FXTYP5E5EXAF072
OM3 12 FIBER SMALL DIAMETER INDO
FWTYP7575KNF093
FWTYP7575KNF093
OM5 SIG 12F TRUNK OFNP PANMPO F
1111J1000160JQT
1111J1000160JQT
CAP CER 16PF 100V C0G/NP0 1111
1210J1K50472KXR
1210J1K50472KXR
CAP CER 4700PF 1.5KV X7R 1210