A9BBA-1008F
Description
FLEX CABLE - AFF10A/AF10/AFF10A
DataSheet
A9BBA-1008F PDF
Part Status:Active
Contact Termination:Receptacle to Receptacle
Length:8.00" (203.20mm)
Number of Positions:10
Pitch:0.100" (2.54mm)