A9BBG-1006F
Description
FLEX CABLE - AFF10G/AF10/AFF10G
DataSheet
A9BBG-1006F PDF
Part Status:Active
Contact Termination:Receptacle to Receptacle
Length:6.00" (152.40mm)
Number of Positions:10
Pitch:0.100" (2.54mm)