A9AAT-2002E
Manufacturer
VIGOR # :
Description
FLEX CABLE - AFH20T/AE20/AFH20T
Catalog
Flat Flex Jumpers, Cables (FFC, FPC)
DataSheet
A9AAT-2002E PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact Termination:Solder Tab to Solder Tab
Length:2.00" (50.80mm)
Number of Positions:20
Pitch:0.050" (1.27mm)