
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15266 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 28 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 5.000" (127.00mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of 0152660301 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 8POS 0.50MM 8"
CABLE FFC 10POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 6POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 28POS 0.50MM 5"
STAR KNOB, SWIVEL THRUST PAD
DISP 7SEG 0.51" SGL OR-RED 10DIP
JAM NUT RECEPTACLE