
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 98266 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 8 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 4.000" (101.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0982660079 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 40POS 0.50MM 1.97"
CABLE FFC 14POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 9POS 1.00MM 3.94"
DIODE SBR 45V 4A 2DFN
CABLE FFC 8POS 0.50MM 4"
IC CPLD 440MC 9NS 100MBGA
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24DIP