
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 14 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 9.000" (228.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200155 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 16POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 14POS 0.50MM 1.18"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 5"
CAP CER 0.56UF 16V Y5V 0603
IC HOT SWAP CTRLR GP 16DFN
CABLE FFC 14POS 0.50MM 9"
ERC-70 10K 1% T-9 RNC70J1002FR R