
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 28100 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | Ribbon |
| Number of Conductors: | 8 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0281000284 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 12POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 9POS 1.00MM 5"
RES 0.75 OHM 3W 1% WW AXIAL
CAP CER 130PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER RAD 430PF 25V C0G 10%
CABLE JUMPER 8POS 2.54MM 2"