
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 12 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200120 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 9POS 1.00MM 5"
CABLE JUMPER 4POS 2.54MM 6"
CAP CER RAD 1.1NF 250V C0G 2%
CABLE FFC 12POS 0.50MM 2"
8LT 1C 1#8 SKT RECP
IC REG LINEAR 3.15V 300MA 4USP