
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 28100 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | Ribbon |
| Number of Conductors: | 4 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 6.000" (152.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0281000270 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 0.50MM 3"
CABLE FFC 8POS 0.50MM 10"
CABLE JUMPER 7POS 2.54MM 1"
CAP CER 680PF 630V C0G/NP0 2220
CAP CER 0.15UF 50V BX 1812
CABLE JUMPER 4POS 2.54MM 6"
CAP CER 27PF 50V C0G/NP0 1206