
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 6 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200054 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 0.50MM 10"
CABLE FFC 6POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 12POS 0.50MM 9"
RES 6.98 OHM 1W 1% WW AXIAL
CABLE FFC 6POS 0.50MM 2"
ERC-50-31 127 1% T-2 RNC50H1270F
IC REG LINEAR 1.75V 700MA 6USPC