
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 4.800" (121.92mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-20-D-04.80-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 24POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 17POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 10"
RES SMD 33 OHM 5% 2.4W 1206
RES 15.4 OHM 0.5% 1W 1206
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 0.15UF 50V X8RADIAL