
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 152FB |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Ribbon |
| Number of Conductors: | 3 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 2.750" (69.85mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 295 |
Current price of 03-002.75-152FBP is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 6POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 44POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 9POS 1.00MM 12"
CAP CER 2PF 25V C0G/NP0 RADIAL
BNC-RP/MCX-RP RG58 84I
CABLE JUMPER 3POS 2.54MM 2.75"