
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15268 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 34 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 10.0" (254.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152680428 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 17POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 40POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 42POS 0.50MM 6"
CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 2220
CAP CER 47PF 2KV C0G/NP0 2225
CABLE FFC 34POS 1.25MM 10"
OPERATOR CONTROLS-VEHICLE SWITCH