
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15166 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 42 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 6.000" (152.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0151660457 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 7POS 1.00MM 4"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 8POS 1.25MM 3"
IC HOT SWAP CTRLR GP 16DFN
ORCA ADAPTER LT PIPE WHT 3.4V
CABLE FFC 42POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 19POS 0.50MM 2"