AFFC-100-26-457-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 26 CONDUCTOR 45
DataSheet
AFFC-100-26-457-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:26
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:18.0" (457.2mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 38POS 1.25MM 10"
CABLE FFC 35POS 1.00MM 12"
CABLE FFC 28POS 1.25MM 12"
AFFC-100-26-457-11
AFFC-100-26-457-11