FJ-20-R-40.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-R-40.00-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:40.0" (1016.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 40POS 1.00MM 4"