FJH-30-D-60.00-4
DataSheet
FJH-30-D-60.00-4 PDF
Number of Conductors:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:60.0" (1524.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 49POS 0.50MM 7"
CABLE FFC 20POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 37POS 0.50MM 6"
RC0402JR-100RL
RC0402JR-100RL
CHIP RESISTOR THICK FLIM GENERAL
SMBJ6.5CD-M3/H
SMBJ6.5CD-M3/H
TVS DIODE 6.5V 11V DO214AA
CZ3AG7
CZ3AG7
3V OUTPUT ACCURATE CORELESS CURR