FJH-20-R-02.50-4
DataSheet
FJH-20-R-02.50-4 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:20
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:2.500" (63.50mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 11POS 1.00MM 8"